Hartmann Solary

WITAMY!
Hartmann Sp. z o.o.

to wyspecjalizowana hurtownia w branży cieplnej , sanitarnej i automatyki sterowniczej.

Nasi partnerzy


Palniki olejowe | Drukuj |

PALNIKI OLEJOWE SERII VECTRON EL01B / 02B

 Najmniejsze produkowane przez nas palniki olejowe przeznaczone do wszystkich rodzajów kotłów, pieców piekarniczych, wytwornic gorącego powietrza, komór wędzarniczych, komór lakierniczych, suszarni zboża, wytwornic pary i wielu innych urządzeń.

EL02B16Image 

 

 

PALNIKI OLEJOWE SERII TECTRON E4. / E5. / E6.

 Płyta główna palnika TECTRON została zaprojektowana pod kątem 30 w stosunku do poziomu. Rozwiązanie to umożliwia dogodny dostęp z góry do wszystkich rozlokowanych w przejrzysty sposób podzespołów.

 E4.225 i 300 L-Z

E5.450 i 600 L-Z2

Obsługa techniczna wymaga niewielu narzędzi (max. 7), jest szybka do przeprowadzenia (50% mniej podzespołów w porównaniu z analogicznym palnikiem pistoletowym) i całkowicie (blokada dyszy, drogi olejowej).

Zastosowanie jednofazowego silnika wentylatora ułatwia przyłączenie do sieci elektrycznej.

 

PALNIKI OLEJOWE SERII VECTRON EK 05 / EK 06

Prosta przejrzysta budowa a przy tym łatwa i precyzyjna regulacja gwarantuje pewną i cichą pracę palnika. Wymiary i kształt zapewniają oszczędność miejsca, a przy tym szybki i swobodny dostęp do wszystkich części palnika.

 EK03-06 L 

 

DOPROWADZENIE POWIETRZA I BEZPIECZEŃSTWO

Precyzyjne doprowadzenie powietrza jest jednym z podstawowych warunków dobrej pracy zespołu palnik - kocioł. Dokładność nastaw powietrza do spalania zapewniona jest przez osiągnięcie liniowej zależności kąta obrotu siłownika klapy powietrza do ilości zasysanego powietrza w całym zakresie regulacji. Zastosowanie czujnika ciśnienia powietrza reagującego na przepływ, a nie na ciśnienie powietrza wytwarzane przez wentylator gwarantuje bardzo bezpieczną pracę palnika. Dzięki zastosowaniu oddzielnych silników napędzających wentylator i pompę paliwa okresowy serwis palnika stał się bardzo prosty i szybki poprzez łatwy dostęp do wszystkich elementów doprowadzających powietrze, olej opałowy i gaz.

 EK3 / EK4 / EK5